fbpx

Poznaj naszą historię

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich dzieci i zaoszczędź własny czas!
Postaw na jakość i wybierz nasze niespotykane, solidne, ręcznie wykańczane meble objęte wieloletnią gwarancją.

Nasza historia zaczyna się...

Dormire Meble jest polską, rodzinną firmą znajdującą się na słonecznym Pomorzu, która tworzy nieszablonowe i bezpieczne meble dla dzieci i młodzieży. U nas liczy się każdy szczegół.

Dormire Meble narodziło się, kiedy w naszej rodzinie zaczęły pojawiać się małe dzieci, a wraz z nimi narzekania rodziców na stale powtarzające się problemy takie jak niska trwałość i kiepska jakość dziecięcych mebli, które rozpadają się po dwóch latach wraz z upływem czasu gwarancji. Co więcej, rozszyfrowywanie skomplikowanych rysunków montażowych zajmuje dorosłym zdecydowanie za dużo czasu, a w drewnianych i metalowych łóżkach piętrowych można natknąć się na twarde, wystające elementy zagrażające bezpieczeństwu bawiących się lub śpiących dzieci. Bazując na doświadczeniu, które nabyliśmy przy tworzeniu wysokiej jakości łóżek tapicerowanych sprzedawanych na terenie krajów Beneluksu, postanowiliśmy rozwiązać wszystkie te problemy. Po wielu miesiącach rysowania, dobierania odpowiednich materiałów i tworzenia prototypów stworzyliśmy produkty odpowiadające potrzebom naszych pierwszych rodzinnych klientów.

Dziś, mimo upływu czasu, firma Dormire Meble wciąż pracuje zgodnie z zasadami manufaktury z nieprzerwaną pasją, innowacyjnymi pomysłami oraz przyjętymi wcześniej korzyściami dla rodziców.
Co się zmieniło? Naszymi klientami są już nie tylko członkowie rodziny, ale także inni rodzice, którzy dbają o jakość, bezpieczeństwo oraz swój cenny czas.

0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Produkty
1970
Data założenia

Unikalny Design

Wszystkie meble projektujemy i wykonujemy w całości samodzielnie, nadzorując każdy szczegół ich powstawania. Sami wymyślamy unikalny design, który wyróżnia nasze produkty na rynku.

Gwaranacja solidności

Nasze produkty są ciężkie i solidnie wykonane. Nie są „z papieru” jak wiele mebli dostępnych na rynku. To koniec Twoich zmartwień o źle wydane pieniądze – jesteśmy pewni naszych wyrobów, dlatego bez cienia wątpliwości dajemy wieloletnią gwarancję.

Łatwy montaż

Mnóstwo kartonów, części, śrub oraz skomplikowane rysunki montażu, przez które tracisz dużo czasu i tylko się denerwujesz? Znamy to doskonale, dlatego w Dormire Meble zadbaliśmy o Twój komfort i dobry humor. Wszystkie meble są już wstępnie złożone przed zapakowaniem, dlatego złożysz je dosłownie w parę minut.

Rodzinna polska firma

Dormire Meble to rodzinna firma z nadmorskiego Pomorza pracująca zgodnie z zasadami prawdziwych polskich manufaktur. Wspieramy krajową gospodarkę, korzystając z polskich materiałów. Nasza wykwalifikowana kadra jest zgrana i pełna pozytywnego nastawienia, gdyż zdajemy sobie sprawę, że to właśnie ludzie tworzą firmę.

Spełnimy Twoje marzenie!

Dla naszych klientów

Naszych klientów traktujemy indywidualnie, gdyż wiemy, że każdy z Was jest wyjątkowy. Projektujemy meble zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, wymaganiami oraz prośbami. Wszystko po to, byście czuli się docenieni i mieli stuprocentową pewność jakości zakupionych produktów.

Dormire Meble to rodzinna firma z nadmorskiego Pomorza pracująca zgodnie z zasadami prawdziwych polskich manufaktur, która tworzy nieszablonowe i wysokiej jakości meble dla dzieci i młodzieży.

Materiały, z których wykonane są nasze produkty, są certyfikowane oraz bezpieczne dla dzieci. Dodatkowo nasze konstrukcje wykonane są z certyfikowanej sklejki i naturalnego drewna (opcja konstrukcji PREMIUM).

Tak, istnieje taka możliwość. Podczas składania zamówienia można wybrać interesujący nas materiał z dostępnych wirtualnych próbników.

Konstrukcja PREMIUM wykonana jest z naturalnego drewna i certyfikowanej sklejki, która jest znacznie wytrzymalsza oraz zdrowsza niż tradycyjne płyty meblowe (polecana dla alergików). Dodatkowo na konstrukcję PREMIUM dajemy 10 lat gwarancji.

Konstrukcja CLASSIC wykonana jest z płyty meblowej, która wyróżnia się niższą ceną ale wciąż dużą wytrzymałością. Na konstrukcję CLASSIC dajemy 5 lat gwarancji.

Produkt zamówiony będzie posiadał ten sam materiał obiciowy, gąbkę tapicerską, stelaże, dokładność i staranność szycia itp.
Jedynie co odróżni te dwa produkty to materiał użyty do wykonania ramy oraz długość gwarancji.

Wysyłka

Zamawiając ten meble z naszego sklepu nasza zaprzyjaźniona firma kurierska dowiezie go w wybrany przez Ciebie adres (podczas składania zamówienia).

Całkowity koszt przesyłki kurierskiej wynosi 250 zł.

Termin realizacji

Dokładamy wszelkich starań by każdy mebel wykonany był w terminie 2-3 tygodni roboczych (należy mieć na względzie dni wolne od pracy i czas na doręczenie mebla, przez kuriera), polecamy!

W przypadku zamówienia na meble modyfikowane należy doliczyć 10 – 15 dni roboczych.

Zwrot i reklamacja

Bezproblemowe zwroty przyjmowane w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia doręczenia zakupionego produktu. Zwrotu nie można dokonać w przypadku zamówienia produktów tworzonych na indywidualne zamówienie ani w przypadku personalizowanych produktów z naszego sklepu.

Zobacz więcej na : zwroty i reklamacje

Wybrany produkt objęty jest 10 letnią gwarancją

Nasza 10 letnia gwarancja dotyczy konstrukcji wykonanej z drewna, przeznaczona wyłącznie do użtkowania domowego. Gwarancja obejmuje defekty konstrukcji, złe spasowanie, luźne elementy oraz pęknięcia drewna bez działania czynników zewnętrznych.

Gwarancja nie obejmuje normalnego zużycia meteriału obiciowego, niewłaściwej pielęgnacji oraz wszelkich uszkodzeń mechanicznych spowodowanych przez klienta.